Tag: elvana gjata

Nuk ishte Elvana: Një tjetër këngëtare shqiptare përflitet se do të...

Ditën e djeshme bëri namin në media e rrjete sociale lajmi se Elvana Gjata do përfaqësojë San Marinon në Eurovision. Lajmet u hodhën poshtë...

Elvana do të përfaqësojë San Marinon në Eurovision? Zbulohet si qëndron...

Ka disa ditë që në rrjet qarkullojne hipoteza te tilla, si dergimi i Elvana Gjatës në Eurovision, duke perfaqesuar San Marinon, nje shtet ku...

FOTO/Elvana Gjata do të përfaqësojë një shtet tjetër në Eurovizion, çfarë...

Zhurma për Elvana Gjatën i ka sjellë benefitet e saj. Pas humbjes në festivalin e Kenges, Elvana fitoi një mbeshtetje te gjere nga fansa...

FOTO/Mesazh të fshehur pas festivalit, Elvana Gjata me dedikime në rrjetet...

Këngëtarja Elvana Gjata vijon te jete aktive ne rrjetet sociale, dhe pas zhgënjimit nga festivali i fundivitit. Kete here, ajo  i ka kushtuar një dedikim...

Koreografi tregon anët e panjohura të Elvana Gjatës: Eshtë xheloze, si...

Teksa vemendja është përqëndruar tek ajo, Elvana Gjata duhet të dijë që ka dhe ish-bashkepunetore të saj, të cilët tregojne hapur eksperiencen me të...

Debati mbi festivalin/Gazetari i thotë gjërat hapur: Nuk ka burrë nëne...

Teksa te gjithë vijojnë të flasin ende për festivalin, një reagim ka ardhur dhe nga gazetari Mentor Kikia, i cili e sheh me thellesisht...

Flet sërish Rita Petro sërish: Pse votova për Arilenën dhe cili...

Festivali i 58-të në RTSH u shoqërua me shumë polemika, sa i takon përzgjedhjes së këngës fituese.  Trofeun e rrëmbeu Arilena Ara, ndërsa prej...

“Arilena ti nuk ke faj”, reagon Elvana Gjata: As 2 pikëshi...

Ka reaguar së fundmi dhe Elvana Gjata, e cila me fjaleve duket se nuk e ka fshehur zhgënjimin për renditjen në vendin e dytë. Në...

“Më mirë që nuk fitove”, Regjisorja i drejtohet Elvana Gjatës: Do...

Ka patur dy ndarje të mëdha, me fansat qe brohorisnin emrin e dy kengetareve sipas rastit. Nga njera ane, Arilena Ara dhe nga ana...

Elvana Gjata largohet e zhgënjyer nga festivali, Arilena Ara zbulon a...

Mes grupit më të diskutuar të pretendentëve, Arilena Ara është shpallur fituese e Festivalit të Kèngës, dhe menjëherë pas trofeut, ajo tha se ndryshe...