Tag: elvana gjata

FOTO/Rikthehet fuqishëm Elvana Gjata, çmend rrjetin me pozat e fundit

Elvana Gjata është shkëputur nga muzika, ndërkohë që kohët e fundit këngëtaren e kemi parë  shumë të distancuar dhe nga rrjetet sociale. Së fundmi,...

Heshtja e Elvana Gjatës, këngëtarja mund të jetë duke bashkëpunuar me...

Një postim i fundit i Elvana Gjates në Instagram bëri që të mendohet se ajo po sjell një projekt të ri muzikor, sigurisht pas...

FOTO/Elvana Gjata tregon anën tjetër të saj që nuk e dinim,...

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata, së fundmi ka zbuluar se ku po i kalon pushimet e kësaj verë. Edhe pse ka qene jo shume...

VIDEO/Stresi bën pjesë të këngës Elvana Gjatën dhe zbulon arsyen

Ditën e djeshme,reperi i njohur  Stresi solli për publikun shqiptar një projekt të ri, i cili kësaj here vinte si bashkëpunim. Ai bashkoi forcat me...

FOTO/Në frontin e luftës me virusin, Elvana Gjata zgjedh të urojë...

Në diten nderkombetare te nenes, nuk kane munguar urimet e kujtdo, madje dhe te VIP-ave me dedikime dhe statuse prekese. Njera prej tyre eshte...

Nuk ishte Elvana: Një tjetër këngëtare shqiptare përflitet se do të...

Ditën e djeshme bëri namin në media e rrjete sociale lajmi se Elvana Gjata do përfaqësojë San Marinon në Eurovision. Lajmet u hodhën poshtë...

Elvana do të përfaqësojë San Marinon në Eurovision? Zbulohet si qëndron...

Ka disa ditë që në rrjet qarkullojne hipoteza te tilla, si dergimi i Elvana Gjatës në Eurovision, duke perfaqesuar San Marinon, nje shtet ku...

FOTO/Elvana Gjata do të përfaqësojë një shtet tjetër në Eurovizion, çfarë...

Zhurma për Elvana Gjatën i ka sjellë benefitet e saj. Pas humbjes në festivalin e Kenges, Elvana fitoi një mbeshtetje te gjere nga fansa...

FOTO/Mesazh të fshehur pas festivalit, Elvana Gjata me dedikime në rrjetet...

Këngëtarja Elvana Gjata vijon te jete aktive ne rrjetet sociale, dhe pas zhgënjimit nga festivali i fundivitit. Kete here, ajo  i ka kushtuar një dedikim...

Koreografi tregon anët e panjohura të Elvana Gjatës: Eshtë xheloze, si...

Teksa vemendja është përqëndruar tek ajo, Elvana Gjata duhet të dijë që ka dhe ish-bashkepunetore të saj, të cilët tregojne hapur eksperiencen me të...