Elvana ndjek rrugën e suksesit, nuk i interesojnë mendimet e askujt

Ndaje

Elvana Gjata sapo ka publikuar bashkëpunimin me produçentin e njohur ndërkombëtar.
Menjëherë sapo kënga është publikuar në youtube këngëtarja ka bllokuar komentet.
Askush nuk mund të japë mendimin e tij rreth ketij projekti.
Nuk e dimë nëse arsyeja për këtë fakt ka qenë mos pritja dhe aq mirë e këtij hiti nga fansat, por po kuptojmë që Elvana e ka të qartë rruën e suksesit. Nuk i intereson mendimi i askujt, madje as i fansave. Ky gjest nuk është mirëpritur aspak nga ndjekësit. DRONI.AL

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje