VIDEO/Jo çdogjë shkon si duhet, publikohen prapaskenat e “Dy Gisht Mjaltë”

Ndaje

Në kinematë shqiptare është duke u dhënë ende filmi “Dy gisht mjaltë” me protagonistë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin.

Filmi deri tani eshte pelqyer shumë, ndërsa Ermali e ka çuar atë deri në kinematë jashtë vendit, si Turqi dhe Maqedoni. Aty ka skena mjaft komike që përfshijnë këngëtaren dhe aktorin shqiptar.

Por, jo gjithçka ka shkuar pa “gabime”. Është Ermali ai që ka postuar në llogarinë e tij Instagram prapaskenat e këtij filmi. Le të themi që dhe këtu ka skena shumë komike.

https://www.instagram.com/p/Bwpe5y1hwKD/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje