VIDEO/Elvana dhe Ermali në Kanë, ajo që i ndodh moderatorit në tapetin e kuq është EPIKE

Ndaje

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi morën pjesë në festivalin e Kanës, aty ku mbahet eventi më i rëndësishëm i kinematografisë në Europë.

Protagonistët e “Dy Gisht Mjaltë” ishin atje për të promovuar filmin, duke parakaluar gjithashtu para fotografëve në tapetin e kuq.

Ajo që nuk mund te kalohej pa u vene re, ishte momenti kur Ermali ngjit shkallët dhe pengohet.

Moderatori për pak sa nuk ra, ndërsa ka zgjedhur ta kalojë me sportivitet duke thënë se e nisi mbarë rrugëtimin. Me marketing të mirë. filmi ka bërë shumë bujë. Mamaqi shkruan se së shpejti filmi do te transmetohet në Angli, Itali, Greqi dhe Amerikë.

https://www.instagram.com/p/BxpPEcaFwDE/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje