Tag: Ermal Mamaqi

Gent Hazizi thumbon ashpër Ermal Mamaqin: Të mos vetëquhet kineast

Aktori Gent Hazizi ka hedhur disa thumba per kolegun e vete, Ermal  Mamaqi duke bere dhe krahasime mes filmave te tij. Ai shprehet se nëse...

VIDEO/Mamaqi rrëfen arsyen që i përshtatet çdo shqiptari: Pse nuk ka...

Ermal Mamaqi ka reaguar se fundmi ne rrjetet sociale, duke u bere pjese e reagimeve lidhur me koronavirusin. Ai  ka ndarë një video në...

VIDEO/Edhe Joeli pjesë e filmit të dytë, Ermal Mamaqi zbulon një...

Edhe pak ditë na ndajnë nga premiera e filmit të dyte te Ermal Mamaqit. Në 29 Janar pritet të të publikohet gjithe filmi. Gjatë këtyre...

VIDEO/”Efektet e tërmetit”, Mamaqi publikon pamjet kur Juli vrapon mes aeroportit...

Qytetarët në Shqipëri përjetuan panik pas tërmetit të fuqishëm të 21-Shtatorit. Goditja e madhe bèri që shumë banorë të dalin jashtë shtëpive të tyre,...

Mamaqi ndryshe nga rryma: Do ndëshkoja vajzën po të isha gjyqtar,...

Edhe pse shumica dënojnë veprimet e gabuara të pedagogut, Ermal Mamaqi ka një tjetër këndvështrim, duke bërë me faj dhe vajzën e cila ishte...

FOTO/Edi Rama, tani aktor me maskë te filmi “I love Tropoja”

Një film i ri i Ermal Mamaqit ka përfshirë edhe Edi Ramën snë trupën e aktorëve. Bëhet fjalë për filmin “ I love Tropoja””,...

Si qëndron e vërteta e largimit të Ermal Mamaqit nga Klan

Ermal Mamaqi nuk do të jetë pjesë e sezonit të ri në Tv Klan dhe fakti që moderatori nuk ka paralajmeruar per ndonje angazhim...

FOTO/”Do bëjë namin”, zbulohen detaje nga filmi i ri i Ermal...

Eshtë përfolur ditëve të fundit, se Ermal Mamaqi po përgatit filmin e ri pas suksesit me "Dy gisht mjaltë". Ndonëse deri më tani është...

Jo më Elvana Gjata! Protagoniste në filmin e ri me Ermalin...

Kjo verë i ka gjetur personazhet shqiptarë duke punuar për projekte të reja. Njëri prej tyre është Ermal Mamaqi që ka lajmëruar së fundmi...

Dasma e Rezart Veleshnjës vjen shumë shpejt, aktori merr premtimin nga...

Aktori i humorist Rrezart Veleshnja ka preferuar që në dasmën e kolegut te tij, Gaz Paja, të bëjë humor dhe të kalojë sa më...