FOTO/Edi Rama, tani aktor me maskë te filmi “I love Tropoja”

Ndaje

Një film i ri i Ermal Mamaqit ka përfshirë edhe Edi Ramën snë trupën e aktorëve. Bëhet fjalë për filmin “ I love Tropoja””, pjes ëtë të cilit edne po xhirohen në vende të ndryshme të Tropojës.

“Miq…Ky Film do jetë një thyerje brinjësh, dhe Tabush…🤣🤣🤣
I ❤ TROPOJA”, shkruan Mamaqi ndërsa ka postuar edhe një fotom em Edi Ramën me maskë dhe një sy cakërr. (fotot jane marre nga faqja ne Facebook e Ermal Mamaqit)

Image may contain: 1 person, text and outdoor

Image may contain: 2 people, people standing

Image may contain: 1 person, standing, sunglasses and outdoor

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing, wedding and outdoor

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing and outdoorImage may contain: sky, cloud, plant, tree, outdoor and nature

Image may contain: 3 people, people smiling, text

Image may contain: 1 person, standing, outdoor and nature

Image may contain: 1 person, smiling, standing and outdoor

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje