VIDEO/Edhe Joeli pjesë e filmit të dytë, Ermal Mamaqi zbulon një skenë të djalit

Edhe pak ditë na ndajnë nga premiera e filmit të dyte te Ermal Mamaqit. Në 29 Janar pritet të të publikohet gjithe filmi.

Gjatë këtyre ditëve ai ka publikuar video të ndryshme të shkëputura nga filmi i tij, duke lajmëruar të gjithë ndjekësit se premiera e tij po afron.

Së fundmi Ermali ka publikuar një video, në të cilën shfaqet djali i tij, Joeli duke aktruar në projekt.

Yes, this place is beautiful. I love Tropoja”, është shprehur Joeli gjatë momentit ku shfaqet i ulur në një tryezë. Nuk dihet se sa  do të aktrojë vogëlushi gjatë gjithë filmit, por kjo pritet të zbulohet të javët e ardhshme.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje