Jo më Elvana Gjata! Protagoniste në filmin e ri me Ermalin do të jetë një këngëtare tjetër

Ndaje

Kjo verë i ka gjetur personazhet shqiptarë duke punuar për projekte të reja. Njëri prej tyre është Ermal Mamaqi që ka lajmëruar së fundmi se kanë filluar xhirimet e filmit të ri. Ai nuk ka zbuluar detaje të tjera, përveç faktit që pritet të jetë një film komedi.

Por burime ekskluzive pranë Blitz.al kanë zbuluar aktoren e parë protagoniste të këtij filmi: Enca! Ermali mesa duket ka lënë Elvanën, me të cilën realizoi njè film të sukseshëm, për të kaluar tek një tjetër këngëtare.

Moderatori këtë përfshirje të Encës në film, e parapriu me një sekuencë të shkurtër filmike kur këngëtarja ishte e ftuar në emisioni “Xing me Ermalin”, për të promovuar këngën e saj në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin.

Mospërfshirja e Elvanës në këtë projekt, mos po paralajmëron ndonjë krisje të miqësis me Elvanës dhe Ermali.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje