Tag: kane

VIDEO/Tërhoqi vëmendjen në Kanë, milioneri grek 63-vjeçar i propozon të dashurës...

Një çift ka zgjedhur një mënyrë të çuditshme për të vjedhur vëmendjen në festivalin e Kanës. Mes qindra të njohurëve, ka patur dhe nga...

Harrohen në aeroplan bizhuteritë e Rita Orës, vlera e tyre është...

Bizhuteritë dhe aksesorët e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora, të cilat ishin të destinuara për paraqitjen e saj në Festivalin e Kanës,...

FOTO/Armina po njihet kudo, tashmë qëndron dhe pranë blogeres milionere

Armina Mevlani, e fejuara e Shkëlzen Berishës ka qenë një tjetër personazh nga showbiz-i shqiptar që ka marrë pjesë në “Festivalin e Kanës”. Madje ajo...

VIDEO/Elvana dhe Ermali në Kanë, ajo që i ndodh moderatorit në...

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi morën pjesë në festivalin e Kanës, aty ku mbahet eventi më i rëndësishëm i kinematografisë në Europë. Protagonistët e “Dy...