Elvana ‘e djeg’ me valle në dasmën e Jonidës dhe Besnikut

Ndaje

Para pak ditëve aktorët e njohur Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi i dhanë fund beqarisë.

Ata bënë një dasmë madhështore e me shumë të ftuar.

Në këtë dasmë nuk mungoi as shoqja e ngushtë e nuses, Elvana Gjata.

Në një video të publikuar shihen ajo dhe Jonida duke vallëzuar nën shoqërimin e këngës ‘gocë pejane’.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje