VIDEO/La të gjitha ngjarjet pas, Elvana po përgatitet për klipin e ri dhe duket e mahnitshme

Këngëtarja Elvana Gjata do të vijë fuqishëm këtë verë, teksa na ka paralajmëruar për këngën e re të saj, një projekt i cili pritej prej kohësh.

Elvana ka treguar pak nga ajo që na pret nga videoklipi, një këngë që me padyshim do ta nxjerrë këngëtaren seksi dhe provokuese.

Këtë e themi pasi kemi parë fotot e fundit të cilat qarkullojnë në rrjet, ku shihet me nje veshje aspak te zakonte, por teper verore dhe me stil.

Me një fustan punuar me zinxhirë që varen, duke krijuar hapësira boshe ku bien në pah hiret e këngëtares, Elvana Gjatën nuk e kishim parë kurrë kështu. Me sa duket veshja është e stiluar nga Valdrin Sahiti, stilisti i famshëm që tashmë është edhe një mik i ngushtë i këngëtares.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje