Kronika

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 29 Shtator 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Më në fund në fushën sentimentale do të jeni më të qetë gjatë kësaj dite. Sa i takon punës, kjo nuk është një periudhë...

FOTO/Prezantuesja shqiptare infektohet me COVID-19

Prezantuesja shqiptare, Arjola Shehu ka bërë me dije se është prekur nga Covid-19. Ajo ndau një deklaratë me ndjekësit e saj në Instagram duke iu...

FOTO/Reperi shqiptar i habit të gjithë, nxjerr pamjet nga laboratori i...

Gjiko vazhdon të mbetet ndër artistët më të veçantë shqiptarë dhe surprizon here pas here ndjekesit e tij. Sidoqoftë kësaj, në një postim në rrjetin...

Horoskopi, 28 Shtator 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nesër do të keni një energji të mirë, të nevojshme për të përballuar ditën tuaj. Tani e tutje, problemet e punës do të fillojnë...

Horoskopi, 27 Shtator 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Hëna dhe Venusi do të kalojnë tranzit në shenjën tuaj, duke favorizuar momentet e pasionit. Në punë vlera juaj nuk do të vihet në...