Kroacia vendos të ekstradojë sërish “Ballistin” në Serbi

Ballist Morina, gjate ndeshjes se futbollit ndermjet ekipeve kombetare, Shqiperi-Armeni, 2-1, e vlefshme per eleminatoret e "Euro 2016" ne France, e luajtur ne stadiumin "Elbasan Arena", ne qytetin e Elbasanit. /r/n/r/nBallist Morina, during the Euro 2016 qualifying round football match between Albania and Armenia, 2-1, at the Elbasan Arena Stadium.

Gjykata e Dubrovnikut në Kroaci ka vendosur sërish që të ekstradojë Ismail (Ballist) Morinën për në Beograd, Serbi. Vendimi është marrë pasi Gjykata e Lartë kroate e riktheu çështjen edhe njëherë në shkallën  e parë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje