Pamje të sikletshme/Ministri francez pjer** live, i dalin dhe mbathjet gjatë intervistës

Ndaje

Gjate kohes se pandemise, mundesia per te qene live fizikisht ishte pothuajse e pamundur, por teknologjia mundesoi lidhjet live per te zhvilluar intervistat.

Dhe së fundmi, nje incident aspak i kendshem, i ka ndodhur Ministrit Francez te Arsimit, Jean-Michel, para kamerës gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë me një kanal francez.

Ministri i Arsimit po i fliste me gjithë seriozitetin në veshjen e tij zyrtare, kur papritmas kamera ra dhe zbuloi ministrin e arsimit të ulur në tualet, gjë që shkaktoi një trazirëdhe e vendosi atë në një pozitë të turpshme para botës.

Jean-Michel u përpoq të rregullojë situatën dhe vendosi përsëri kamerën për të korrigjuar situatën, por kamera kishte zbuluar pjesen me te madhe te qendrimit te tij.

Klipi u perhap menjehere në mediat sociale,me pamje qe njerezit i kane cilesuar tronditëse dhe qesharake.

https://twitter.com/tremblayeric10/status/1260626811404378113?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1260626811404378113&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.eg24.news%2F2020%2F05%2Ffrom-the-bathroom-the-camera-exposes-the-french-minister-of-education-on-the-air-video.html

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje