Tag: minsitri

Pamje të sikletshme/Ministri francez pjer** live, i dalin dhe mbathjet gjatë...

Gjate kohes se pandemise, mundesia per te qene live fizikisht ishte pothuajse e pamundur, por teknologjia mundesoi lidhjet live per te zhvilluar intervistat. Dhe së...

VIDEO/Raporti i DASH, Cakaj fillon mbrojtjen: Nuk përbën bazën e skandalizimit...

Raporti i fundit i DASH padyshim që ishte një shuplakë ndaj Kryeministrisë e cila prej kohësh propagandon se vendi ynë ka bërë progres në...