Prezantoi masat dhe ofroi ndihmë/Rama sulmon Bashën: Fli o xhan! Pas duarve laj edhe sytë, mos fol si nga Hëna

Ndaje

Edhe pse nuk është rasti dhe as situata për të bërë politikë, liderët e partive në vendin tonë, e veçanërisht ai që është në krye të qeverisë, gjen kohë edhe për të bërë polemika në rrjetet sociale.

Rama sot ka sulmuar serish Bashen, pasi ky i fundit prezantoi dhe njehere masat sociale dhe ekonomike qe i ka propozuar me heret, per te ndihmuar sadopak vendin te dale nga kriza qe do ti shkaktohet nga koronavirusi. Por kjo per kryeministrin nuk eshte e duhura, gje e cila e ka nxitur te sulmoje.

Postimi i Ramës:

MIRË VIRUSI E MIRË GJITHË KY MAL ME HALLE MBI KOKËN E POPULLIT, PO S’TË LE AS 7X7=42-shi ME MASAT FANTASTIKE QË I PËRSËRIT DUKE FOLUR NË GJUMË! FLI O XHAN FLI SE TË ERDHI DITA PO PAS DUARVE LAJ EDHE SYTË QË TA KUPTOSH SE JE ZGJUAR E MOS I TREGOSH MILETIT SI DUKET VIRUSI NGA HËNA!

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje