VIDEO/ Mësuesja 24-vjeçare filmohet duke pirë kokainë në klasë

Ndaje

Një mësuese e shkollës së mesme është arrestuar pasi u filmua nga nxënësit duke pirë kokainë në klasë.
Samantha Cox, mësuese e anglishtes në shkollën Lake Central High School në St. John, u vu në pranga pasi nxënësit ia treguan videon e filmuar pjesës tjetër të stafit të mësuesve, të cilët e denoncuan në polici.
Në atë kohë nuk kishte nxënës në klasë dhe 24-vjeçarja nuk e dinte se po filmohej nga xhami i derës.
Tani ajo po përballet me akuzën për posedim të drogës.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje