Tag: kokaine

FOTO/Operacion ndërkombëtar, kush është “bosi” shqiptar i kokainës që u arrestua...

Një operacion i madh anti-drogë është finalizuar mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Prokurorët e Posaçëm kanë lëshuar 5 urdhër arreste, 3 prej të cilëve...

DETAJE/Zbulohen shpërndarësit e drogës në kryeqytet, policia i zuri në flagrancë

Shpërndante lëndë narkotike. Arrestohet 24-vjeçari në Tiranë, procedohen në dy të tjerë. Policia ka marrë informacion në rrugë operative se shtetasi O. N. merrej me...

Fshehën kokainën në rroba për t’i futur në burg, arrestohen dy...

Dy të rinj u arrestuan pasi tentuan që të fusin drogë në burgun e Beratit. Gjatë kontrollit të ushtruar nga policia në rrobat që...

VIDEO/Momenti kur shqiptari më i kërkuar arrestohet në Spanjë, shef i...

Policia e Spanjës vuri në pranga një shqiptar, i cili kërkohej për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Autoritetet spanjolle e kanë arrestuar shqiptarin ndërsa ka...

Kokainë në banane/Gjykata e Posaçme e Apelit pezullon shqyrtimin për Arbër...

Gjykata e Posaçme e Apelit pezullon shqyrtimin e ankimit të Arber Çekaj, pronari i firmës “Arbri Garden”, ku u sekuestrua kontejneri me 613 kg...

Goditen dy shpërndarësit e kokainës në Durrës

Policia e Durrësit ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, duke vënë në pranga dy persona. Të...

Shisnin kokainë e heroinë në kohë koronavirusi, arrestime në Durrës, mes...

Operacioni policor i koduar "HIGH QUALITY" ka çuar në sekuestrimin e 0.5 kg lëndë narkotike, e llojit heroinë dhe kokainë, si dhe një sasi...

Droga e kapur në Maqedoni, Berisha bën denoncimin e fortë: Ku...

Ish kryeministri Sali Berisha denoncon së fundmi, se një sasi e madhe kokaine në kamionin që u zbulua në Maqedoninë e Veriut dhe kishte...

Kapet 21-vjeçarja me doza kokaine, i shpërndante në qytetin e Durrësit

Një 21- vjeçare në Durrës u arrestua pasi shpërndante kokainë dhe droga të forta në qytetin bregdetar. A.B, iu kap gjatë kontrollit fizik një sasi...

Kapen 1.3 ton kokaine ne Maqedoni, hyri dje nga Shkodra...

Rreth 1.3 ton kokainë u kapen pasditen e sotme në një magazinë të madhe frutash në fshatin Krushopek të Komunës së Sarajit në Maqedoninë...