Tag: kokaine

Berisha dallon konsumuesit e drogës: Rama kruhet por fajin e ka...

Ish-kryeministri Sali Berisha, në fjalën e tij në foltoren e Kuvendit është shprehur se kreu i qeverisë Edi Rama, është përdorues kokaine. Mes të...

Londër, dënohet shqiptari që u kap me 600 mijë paund kokainë

Një shqiptar dhe një shtetas tjetër janë dënuar në Londër, pasi akuzohen si shpërndarës të kokainës në kryeqytetin britanik. Shqiptari Latif Lito, 35 vjeç...

EMRAT/ Itali, dalin në gjyq banditët e kokainës, 5 shqiptarë mes...

Banda e rrezkshme e kokainës ka dalë në gjyq  banda e cila kisjte dhe disa anëtarë shqiptarë vepronte të Rovigo. Sipas mediave janë mbyllur...

Tiranë, arrestohet një shpërndarës kokaine te Pedonalja

Një person ka përfunduar në prangat e policisë së kryeqytetit. Ngjarja ka ndodhur në zonën e "Pedonales". Mësohet se i arrestuari shpërndante kokainë. Sipas...

15 Fakte që nuk i dini për “Mbretin e kokainës”

Bosi i drogës e nisi duke shitur gurë varresh në rrugët e Medellinit. Më pas, ngjitja e tij nuk njohu kufij, deri kur fitonte...

VIDEO/ Durrës, shkatërrohet grupi i kokainës, ja roli i të arrestuarve

Policia ka shkatërruar banden e kokaines ne Durres. Tre persona janë vënë në pranga, për shitje kokaine. Arrestimet janë bërë gjatë natës nga policia e...

Itali, arrestohet shqiptari, “zotëria i kokainës”

Policia e Bergamos ka vënë në pranga një shqiptar, i cilësuar si “zotëria i kokainës”. Shqiptari 26-vjeçar, rezident në Romano, shiste qindra doza në...

Trendi i ri! Ja ku po e fshehin tashmë femrat kokainën

Mënyra për të fshehur kokainën në gjoksin e femrave është bërë e modës tashmë. Por një teknikë e re sapo është zbuluar. Të vendosësh kokainën...

Kukës, mbanin drogën në hotel, arrestohen dy persona

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Kukës,kanë arrestuar dy persona pasi ju gjetën drogë në dhomat e goteli...

ZBULIMI/Armë dhe kokainë në një shtëpi në Shijak, policia befasohet

Specialistët për Narkotikët finalizojnë me sukses operacionin e koduar"Streha". Sekuestrohen Kokainë, municione luftarake,  armë zjarri automatik, armë gjahu, pistoleta, krehera,  431 fishekë dhe një automjet. Shpallet...