Tag: kokaine

Arrestohen për shpërndarje kokaine, si u kapën babë e bir në...

Arrestohen në flagrancë babë e bir në lagjen Nr. 1 në Durrës. Ata shpërndanin drogërat të forta në doza të vogla. Të arrestuarit janë I....

Shqiptarët renditen të tretët në përdorimin e kokainës, zbulohet shkaku kryesor

Zyra e Kombeve të Bashkaura, për drogën dhe krimin, e rendisin Shqipërinë në vendin e tretë me 2.5% të përdoruesve të kokainës ose që...

PD publikon emrin e kryebashkiakut që merr kokainë, reagon Alla: Nuk...

Pasi ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianji zbuloi emrin e kryebashkiakut që konsumon kokainë sipas tij, kryetari i Bashkisë së Bulqizës ka mohuar akuzat, ndërsa...

PD kërkon largimin e Lefter Allës: Kryebashkiaku që pi kokainë, qeveria...

Ervin Salianji ka kërkuar largimin e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, pasi sipas PD është Alla, kryebashkiaku që u publikua në video duke marrë...

Shqiptarët kapen me 100 mijë paund kokainë, por mohojnë njohjen midis...

Dy emigrantë të paligjshëm shqiptarë janë kapur duke trafikuar një kilogram kokainë me vlerë deri në 100 mijë paund për në Norwich nga Londra....

“Kokaina e zëvendësuar me oriz”/Flet babai i Gentian Malindit: Prokuroria si...

“Djali im do të dorëzohet kur të plotësohen provat”- kështu deklaroi në një prononcim për mediat, Ilir Malindi, babai i Gentian Malindit i shpallur...

VIDEO/Policia ndjek makinën e dyshimtë në Tiranë, zbulon kokainë, armë dhe...

Një tjetër operacion është finalizuar nga policia në Tiranë. Sipas bluve, në pranga ka rënë një shtetas që qarkullonte me armë zjarri. Policia njofton se...

DETAJE/Përpunonin kokainë për ta shitur në treg, dy të arrestuar në...

Dy persona janë arrestuar pasi përpunonin dhe më pas do të tregtonin kokainë në doza të vogla. Shtetasit me iniciale J. H., 38 vjeç dhe...

“Kokaina” i hap telashe Marsida Qatjas, rrezikon disa vite burg

Marsida Qatja, protagoniste e ngjarjes në Kavajë, është marrë zyrtarisht nën hetim nga prokuroria e Durrësit. Sipas AbcNews ajo akuzohet për përdorim dhe mbajtje...

“Nga bananet tek Republika e Kokainës”, Berisha flet me detaje: Konsumi...

Ish-kryeministri Berisha i ka kushtuar pak kohë ngjarjeve të fundit lidhur me kokainën që importohet dhe kapet në portin shqiptar. Berisha bën një analizë të...