Tag: arrestohet

EMRI/Kontroll i rastësishëm, prangoset i dënuari për një vrasje në 2009...

Gjatë kontrollit të rastësishëm në Kodër Kamzë policia arreston një 34-vjeçar i dënuar për vrasje me paramendim të kryer në bashkëpunim dhe armëmbajtje pa...

E FUNDIT/Arrestohet një punonjës policie, po transportonte drogë

Një punonjës policie në komisariatin e Durrësit është arrestuar ditën e sotme bashkë me një tjetër person pasi u kapën duke transportuar bime narkotike...

Zbulohet në kohë rekord autori i zjarrit në Pezë, flakët dolën...

Policia zbardh në kohë rekord zjarrvënien në fshatin Roshnje, Njësia Administrative Pezë. Arrestohet në flagrancë një 65-vjeçar, si autor i dyshuar i zjarrvënies. "Specialistët për...

Videoja e bujshme në internet/Rrahu dashnoren e të fejuarit, arrestohet 30...

Policia e Shkodrës arrestoi mbrëmjen e djeshme një 30 vjeçare, e cila ishte xhiruar duke keqtrajtuar një tjetër vajzë pasi mësoi se e reja...

Në skaf me 17-vjeçaren që u gjet e mbytur, ndalohet i...

Një 24-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka fshehur ngjarjen ku një vajzë 17-vjeçare u gjet e mbytur ditën e djeshme në Velipojë. Mësohet se...

Arrestohet këngëtari shqiptar në lokalin me 120 persona, akuzat ndaj tij

Është arrestuar nga policia këngëtari shqiptar nga Kosova, Korab Jetishi, i biri i këngëtarit të njohur, Shkëlzen Jetishi. Mësohet se ai ka rënë në...

Arrestohet ish-ministri i Shëndetësisë, ngacmoi seksualisht pacienten në spital

Ish-ministri i Shëndetësisë në Kosovë, Numan Baliq, është përfshirë përsëri në një skandal seksual. Kësaj radhe, nderkohe qe ishte në vendin e tij të punës...

Abuzoi seksualisht me dhunë me 17-vjeçaren, pranga të riut në Durrës

Arrestohet në flagrancë një shtetas për veprën penale "Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç". Specialistët për Hetimin e...

17-vjeçari arrestohet për të dytën herë, rinis shpërndarjen e drogës

Nje 17-vjecar eshte arrestuar per te dyten here nga policia, kjo pasi theu masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, për veprën penale “Prodhimi dhe...

Të shtënat me armë drejt biznesit në Tiranë, policia prangos policin...

Policia ka vënë në pranga një person për të shtënat me armë tek një biznes pranë Kthesës së Kamzës në Tiranë.Një ditë më parë...