Vlonjati kap mat nënë e bijë në shtrat me dashnorin

Një burrë nga Vlora, i cili e kishte merak që ta linte gruan vetëm në shtëpi, kishte marrë vjehrrën që të qëndronte me të. Por një ditë ai u kthye më herët se zakonisht nga puna dhe e gjeti gruan së bashku me vjehrrën në shtrat me një tjetër. Sipas gazetares të “Aldo Morning Show”, pas këtij episodi aspak të këndshëm, burri u divorcua nga gruaja.

“Një burrë, i cili punon në një fabrikë këpucësh kishte merak ta linte nusen vetëm dhe kishte marrë vjehrrën. Por një ditë është kthyer nga puna më shpejt dhe ç’të shikonte, nusja bashkë me vjehrrën me një tjetër në krevat. Pas ngjarjes burri është divorcuar nga gruaja”,- tha gazetarja.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje