FOTO/ Çmendet Aurela, del në rrugë me reçipeta

0Shares
0

Kudo që shfaqet ajo me humorin e saj perpiqet që ti beje njerezot per vete dhe ka arrin. Publiku e do Aurelën jo vetëm për zërin dhe këngët e bukura, por edhe për karakterin e saj. Kësaj radhe ajo ka veshur reçipetat mbi bluzë, duke shkruar se më mirë është ti kesh sesa të mos i kesh fare.

21942353_1953142401595581_1953227266_n

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje