Tag: burre

“Gruaja më tradhtoi me shefin tim, kolegun dhe fqinjin! A mund...

Një grua pati guximin që ti tregojë bashkëshortit për të gjitha tradhtitë që kishte kryer, por duke i kërkuar që t’ia nisin nga e...

Nuk lante mirë enët, gruaja mbyll burrin në papafingo

Mjaftonte që burri i saj të mos lante enët mirë ose të mos i vendoste në lavaman në rendin e duhur, që gruaja 48-vjeçare...

VIDEO +16/ Ndodh në Pogradec! Gruaja masakron burrin në sy të...

Një rast i paprecedent dhune ka ndodhur në qytetin e Pogradecit ditën e sotme. Burri është dhunuar barbarisht nga bashkëshortja e tij, por më...

Vrasja në Zall Bastar/ Ja çfarë ka vendosur të bëjë burri...

Gjykata e Tiranës vendosi të lërë në burg Esat Canin për vrasjen e Arben Gjeçit, ndërsa për motrën e tij, Elidën, vendosi “Arrest shtëpie”. E...

VIDEO/ Burri gjen gruan në shtrat me tjetrin, shikoni çfarë iu...

Një video shokuese, që është bërë hit në internet, shfaq një burrë që ka kapur gruan e tij me të dashurin e saj, të...

VIDEO/Motrat binjake që kërkojnë të martohen me të njëjtin burrë

Motrat e quajtura 'binjakët më identikë në botë' zbuluan se si të dyja duan të martohen me të dashurin e tyre të përbashkët -...

Në këto shtete duhet ta mendosh mirë tradhtinë bashkëshortore

Të tradhëtosh bashkëshortin është ende e paligjshme në disa shtete. Shumica e shteteve tradhtinë bashkëshortore e përcaktojnë si akt mashtrimi. Dënimet për këtë akt ndryshojnë...

Divorc pas 14 vitesh, gruaja: Ish-bashkëshorti nuk më lejon të takoj...

Divorci dhe pasojat e tij shpesh herë nuk kanë të sosur. Historia e 36-vjeçares nga Korça e rrëfyer në emisionin ‘Me Zemër të Hapur’ të...

Burri dhunon gruan te vendi i punës në Gjirokastër

Një burrë, ka ushtruar dhunë ndaj gruas sa tij, duke i shkuar asaj te vendi i punës. Ngjarja ka ndodhur në Gjirokastër, ku sipas Policisë...

Tiranë, dy burra kërkojnë mbrojtje: Na rrahin gratë

Raste të dhunës në familje bëhen publike çdo ditë, ndaj dy të tilla janë shënuar në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije...