Ambasada lajmëron se kur hapet llotaria amerikane dhe çfarë duhet patur kujdes

0Shares
0

Ambasada Amerika lajmeroi se programi i Lotarisë Amerikane 2019 hapet në datën 3 tetor 2017.  Ambasa fton qytetarët shqiptarë t’i drejtojnë pyetje në Facebook lidhur me këtë lajm dhe publikon sqarimet e mëposhtme:

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje