Tag: shperthim

Shpërthim me eksploziv në oborrin e një banese në Durrës, disa...

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, është shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse në banesën e shtetasit B.N., në Fllakë të...

E FUNDIT/Shpërthim i fuqishëm në zonën e ish-Kombinatit Metalurgjik, shtatë persona...

Një shpërthim ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e ish-Kombinatit Metalurgjik, tek reparti i Oksigjenit në uzinën e përpunimit dhe prodhimit të çelikut...

I vetmi që kishte punë në atë zonë, detaje nga shpërthimi...

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të enjteje në Tiranë. Policia bën me dije se ngjarja ka...

Shpërthim eksplozivi në Tiranë, policia jep detajet

Në lokalin e nje shtetasi ne Tirane ka shperthyer nje lende eksplozivi. Policia njofton se nuk ka te lenduar por vetem deme materiale. Tiranë/Informacion paraprak Më datë...

Hidhet në erë me tritol një tjetër pallat në Durrës, detajet...

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit do të prishë sot me shpërthim të kontrolluar një tjetër pallat në Durrës. IKMT njofton se godina do të...

Shpërthim i madh në Elbasan, në familjen në qendër të qytetit

Dy panele diellore kanë shpërthyer mëngjesin e sotem ne Elbasan. Nga informacionet paraprake, mesohet se panelet diellore pësuan defekt teknik dhe kanë shpërthyer duke shkaktuar...

Eksploziv në derën e biznesit, dalin detajet e para nga shpërthimi...

Një shpërthim eksplozivi raportohet nga fshati Gocaj te Lezhës.Sipas informacioneve paraprake,  lënda eksplozive është vendosur në derën e një dyqani në pronësi të shtetasit...

Shpërthim në Tiranë në biznesin dhe shtëpinë e një personi, policia...

Një shpërthim, ende për shkaqe të paqarta, ka ndodhur sot në orët e para të mengjesit në Tiranë. Sipas policise, e cila ka dhene informacionet...

VIDEO/Momenti kur ndodh shpërthimi i fuqishëm në pikën e karburantit në...

Një shpërthim karburanti paraditen e sotme në Fier solli panik te qytetarët. Nga videot e para,  duket se shpërhimi ka qenë i fortë, ndërsa...

FOTO/Shpërthimi me eksploziv në makinën luksoze me targa gjermane, pistat ku...

Detaje të reja janë zbardhur nga shpërthimi i një makine me lëndë eksplozive, i ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën “Siri Kodra”. Sipas gazetarëve në...