Shpërthim me eksploziv në oborrin e një banese në Durrës, disa të shoqëruar

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, është shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse në banesën e shtetasit B.N., në Fllakë të Durrësit.

Policia e Durrësit bën me dije janë shënuar dëme të vogla materiale, ndërsa thekson se ndërtesa është e pabanueshme.

Ndërkohë në ambientet e Policisë  janë shoqëruar disa persona si të dyshuar për këtë ngjarje.

Sakaq grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 08.10.2020, rreth orës 05:35, në pjesën e jashtme të banesës së shtetasit B.N.,(e pabanueshme), në Fllakë, ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse, nga e cila ka vetëm dëme të vogla materiale.

Janë shoqëruar në ambientet e Policisë  disa persona të dyshuar për këtë ngjarje.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje