LAJMI I FUNDIT/ Tërmet 5 shkallë te Rihterit ne Lalëz

Nje termet i shkalles 5 te Rihterit goditi ne mesnate ne gjirin e Lalzit. Tërmeti u ndje ne orën 12.13.

Epiqendra e termetit ishte 35 km nga Tirane ne thellesine 10 km.

Termeti eshte ndjere nga banoret dhe besohet se mund te kete shkaktuar deme te vogla.

Ky termet u ndoq nga nje tjwter ne oren 00.30 me 3.4 shkallë te Rihterit /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje