Tërmeti që lëkundi vendin gjatë natës, Ministria e Mbrojtjes jep detajet

0Shares
0

Ministria e Mbrojtjes ka dhënë informacion zyrtar për tërmetin që u regjistrua gjatë natës në vend.

Sipas Ministrisë së Mbrojtjes, tërmeti është pasuar nga 42 pasgoditje.

Po ashtu MM deklaron se tërmeti ka qenë me madhësi 4.0 në det, në orën 00: 13, përballë Gjirit të Lalzit.

Reagimi: 

Ne oren 00:13 nga IGJEUM eshte regjistruar nje termet me madhesi 4.0 ne det, perballe Gjirit te Lalzit. Eshte pasuar nga 42 pasgoditje, me e madhja 3.5.

Nuk raportohen deme.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje