Tag: shperthim

Tiranë, shpërthen fast foodi, tronditen banorët

Një shpërthim ka tronditur zonën e “21 Dhjetorit”. Banorët e trembur kanë lajmëruar menjëherë emergjencat civile në numrin 112. Menjëherë në vendin e ngjarjes janë nisur...

VIDEO/ Ja lokali që u shpërthye me eksploziv

Në mesnatë ndodhi një shpërthim me eksploziv te një lokal. Ngjarja ndodhi në zonën "Komuna e Parisit", në rrugën "Medar Shtylla". Si pasojë e...

Tiranë, i vënë eksploziv një lokali, dëmtohet dhe dyqani pranë

Një shpërthim më lëndë plasëse ka ndodhur në orët e para të mëngjesit. Sipas burimeve nga policia ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00, në rrugën...

VIDEO/ U shpërthye zyra e LSI, reagon ministri Koka: Vepër e...

Ministri i LSI, Lefter Koka ka reaguar pas shpërthimit që ndodhi në zyrën elektorale në Durrë. Gjatë një deklarate për mediat, Koka e cilësoi...

VIDEO/ Durrës, ja zyra e LSI që u shpërthye me eskploziv

Më poshtë po ju sjellim një video ku tregohen dëmet që ka pësuar zyra elektorale e LSI-së, nga shpërthimi me eksploziv. Incidenti ka ndodhur gjatë...

Durrës, hidhet në erë zyra elektorale e një force politike

Një zyrë elektorale e një force politike është hedhur në erë. Bëhet fjalë për zyrën e LSI-së, në qytetin e Durrësit. Ngjarja nodhi mbrëmjen e kaluar...

Krujë, shpërthen në tritol makina e oficerit të krimeve

Një makinë ka shpërthyer pasi i kishin vendosur një sasi tritoli. Makina ishtë në pronësi të një oficeri policie, i cili mbulon krimet e rënda,...