Shpërthim në Tiranë në biznesin dhe shtëpinë e një personi, policia jep detajet e para

0Shares
0

Një shpërthim, ende për shkaqe të paqarta, ka ndodhur sot në orët e para të mengjesit në Tiranë.

Sipas policise, e cila ka dhene informacionet paraprake, nga shpërthimi ka vetëm dëme materiale dhe ka ndodhur prane nje godine qe sherben si pikë transferte monetare.

Tiranë/Informacion Paraprak

Në orët e para të mëngjesit, në afërsi të murit rrethues të një objekti që shërben si pikë transferte monetare në pronësi të shtetasit P. K dhe në afersi të baneses në pronësi të po këtij shtetasi dyshohet të ketë shpërthyer lëndë plasëse duke shkaktuar vetëm disa dëme të vogla materiale.

Grupi hetimor, po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje