Tag: paskuqan

Burri i Enkeledës nga burgu i frikësuar për familjen, kërkesa e...

Vrasja e Enkeledës në Paskuqan, ishte e paralajmëruar. Sipas asaj që mësohet së fundmi, Madje, edhe bashkëshorti i Enkeledës, i cili ndodhet në burg,...

FOTO/Momenti i arrestimit të autorit të krimit në Paskuqan, si nisi...

Është arrestuar i kërkuari Erdet Çapoku pas vrasjes makabre të kunatës së tij, Enkeleda Çapoku në Paskuqan, moment i cili eshte kapur dhe ne...

Gruaja ishte me urdhër mbrojtje/Vëllai i viktimës në Paskuqan tregon si...

Ervin Fjolla, vëllai i Enkeleda Çapokut ka treguar se si e gjeti të motrën e shtrirë në banesë dhe çfarë pa në vendin e...

Në dhomën ku ndodhi krimi i rëndë, nëna e viktimës tregon...

Detaje të frikshme ka rrëfyer nena e viktimes se sotme ne Paskuqan,pas krimit te rende te ndodhur ne prani dhe te një 18-vjeçare. Eredet Çapoku...

FOTO/Vrau kunatën në sy të vajzës në Paskuqan, ja kush është...

Eredet Çapoku eshte personi i cili vrau kunatën e tij Enkeleda Çapokun në Paskuqan. Krimi paraparakisht dyshohet të ketë ndodhur për shkaqe familjare ndërkohë vrasja...

Krim në një familje në Paskuqan, kunati qëllon për vdekje kunatën...

Krim në një familje në Paskuqan. Kunati qëllon për vdekje kunatën e tij, Enkeleda Çapoku, 30 vjeçe. Krimi në familje në Paskuqan, shkak i...

Aksident i frikshëm në Paskuqan, 4 të plagosur

Një aksident ka ndodhur në kryeqytet diten e sotme. Burime nga policia thonë se si pasojë e aksidentit, janë plagosur 3 shtetas që ishin...

DETAJE/Takimi në Paskuqan, çfarë u premtoi Basha banorëve

Gjatë ditës së sotme, kryetari i PD, Lulzim u premtoi qytetarëve se do të hiqte taksën e Rrugës së Kombit si dhe do të...

VIDEO/”Luli do t’iu mbështesim” Basha merr përkrahjen e banorëve në Paskuqan

Lulzim Basha ndodhet në Paskuqan për të zhvilluar sërish takime me qytetarët ku u  njoh konkretisht me problemet që ata kanë. Basha në bisedat me...

VIDEO/Një javë para protestës së opozitës, qytetarët bllokojnë rrugët kryesore në...

Kur ka mbetur vetëm një javë nga  protesta e madhe e opozitës, shenjat e para të revoltës së qytetarëve po fillojnë të vihen re...