Krim në një familje në Paskuqan, kunati qëllon për vdekje kunatën e tij

Krim në një familje në Paskuqan. Kunati qëllon për vdekje kunatën e tij, Enkeleda Çapoku, 30 vjeçe. Krimi në familje në Paskuqan, shkak i vrasjes dyshohet të kenë qenë konfliktet familjare.

Më datë 09.01.2020 rreth orës 23:40 , Eredet Çapoku, 34 vjeç ka goditur me mjet të fortë (shkop druri) kunatën e tij, shtetasen Enkeleda Çapoku, e cila si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e viktimës, 30-vjeçarja është vrarë në prezencën e nënës dhe vajzës së saj.

Policia ka shkuar mënjëherë në vendngjarje, dhe ka shpallur në kërkim policor shtetasin me iniciale E. Ç , i cili është larguar nga vendi i ngjarjes.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje