Tag: krim

Me shpejtësi të madhe pas krimit që bënë: Aksidentohen të rinjtë...

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në aksin e vjetër Thumanë-Fushë Krujë. Abcnews.al mëson se policia ka vënë në...

Tmerr në Greqi/Pacienti shqiptar godet me thikë infermieren dhe vetëhidhet nga...

Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e të hënës në spitalin Attica të Athinës në Greqi. Një pacient shqiptar i identifikuar si Petro Çako 59-vjeç...

Plagosje e rëndë, arrestohet 17-vjeçari në Durrës

Policia ka arrestuar në flagrancë një 17-vjeçar, për veprën penale "Plagosja e rëndë me dashje". Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë Plazh...

Ngjarje e rëndë në Vlorë, vritet 26-vjeçari, kapet autori 15-vjeçar

Plagoset për vdekje me thikë një 26-vjeçar në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme (18 qershor). Aleksandër Petanaj...

Vrasje në Gjirokastër për një pelë, autori i penduar i fshehur...

Një 60-vjeçar është vrarë mbrëmjen e të mërkurës (17 qershor 2020) në Gjirokastër. Viktima i identifikuar si Andrea Xhavara u paraqit në spitalin e...

Policët dhunojnë brutalisht 15-vjeçarin në rrugët e Tiranës, dalin pamjet e...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme rreth orës 16.50 tek Parku i Liqenit Artificial në Tiranë. Një video e shpërndarë në mediat...

Do hidhte në erë banesën e fqinjit, policia kap autorin në...

Falë reagimit të menjëhershëm dhe veprimeve profesionale në vendngjarje, identifikohet dhe vihet ne pranga autori i vendosjes së lëndës plasëse në dritaren e banesës...

LAJM I FUNDIT/Parandalohet krimi i rëndë mes fqinjëve në Golem, sekuestrohen...

Ndërhyrja në kohë e Policisë ka parandaluar  përshkallëzimin e një konflikti të ashpër për motive pronësie, mes dy familjeve, në Golem të Kavajës. Vihet në...

EMRAT/Burri vret gruan në qendër të qytetit, çifti prindër të tre...

Një tjetër krim i rende ka ndodhur diten e sotme, ne qytetin bregdetar te Durresit. Sipas informacioneve paraprake, mesohet se nje burre ka qelluar...

LAJM I FUNDIT/Tjetër krim i rëndë, burri vret gruan në qendër...

Vrasje në mes të ditës dhe në qendër të qytetit të Durrësit.  Një burrë ka vrarë me thikë një grua, pas një konflikti mes...