Tag: vrasje

EMRI/Krimi nuk ndalet, vrasje mafioze në Elbasan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjtje në Elbasan ku si pasojë e nje atentati ka humbur jetën Bujar Çela. Autorë...

Fqinjët tregojnë detaje nga vrasja makabre e të moshuarit në Vlorë,...

Policia e Vlorës ka shoqëruar 9 persona në lidhje me ngjarjen ku u gjet i vdekur në banesë 91-vjeçari, Seri Petanaj. Këta persona janë shoqëruar...

E FUNDIT/Parandalohet vrasja në Malësi të Madhe, i riu kishte zënë...

Marrja e informacionit, ndjekja dhe ndërhyrja në kohë e Policisë, parandalon vrasjen dhe vë në pranga autorin e dyshuar. Policia njofton se ka sekuestruar në...

Tentativa e vrasjes me armë zjarri në Lezhë, familjarët ‘tradhëtuan’ autorin

Pòlicia e Lezhës ka bërë të mundur arrèstimin e një 40-vjeçari i cili akuzohet se ka tentuar të vrásë më datë 21.06.2020, në fshatin...

Ngjarje e rëndë në Vlorë, vritet 26-vjeçari, kapet autori 15-vjeçar

Plagoset për vdekje me thikë një 26-vjeçar në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme (18 qershor). Aleksandër Petanaj...

Vrasje në Gjirokastër për një pelë, autori i penduar i fshehur...

Një 60-vjeçar është vrarë mbrëmjen e të mërkurës (17 qershor 2020) në Gjirokastër. Viktima i identifikuar si Andrea Xhavara u paraqit në spitalin e...

20-vjeçari tenton të vrasë kushëririn, ndërhyn policia pas sherrit në Tiranë

TiNdërhyrja në kohë e Policisë parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti. Sipas burimeve,  nne 20-vjeçar ka qelluar me armë gjahu në drejtim të mjetit...

Sarandë/Gjendet i pajetë një person, babai i një fëmije

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Mursi të Sarandës. Një 44-vjecar me inicialet A. K është gjetur i vetëvarur në...

Dom Gjergj Meta mesazh prekës për 24-vjeçarin e vrarë në Krujë:...

Vëllezërit Gramoz dhe Xhentil Bardhi, përkatësisht 34 dhe 24 vjeç, u plagosën rëndë me armë zjarri dhe fatkeqësisht ndërruan jetë gjatë rrugës për në...

Nuk ndalen krimet në vend, një i vdekur në Vlorë

Një 60-vjeçar ka humbur jetën pasi është godiur me thikë nga fqinji e tij. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në lagjen "11 janari" në...