Ngjarje e rëndë në Vlorë, vritet 26-vjeçari, kapet autori 15-vjeçar

Plagoset për vdekje me thikë një 26-vjeçar në qytetin e Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme (18 qershor).

Aleksandër Petanaj është dërguar me urgjencë në spital, pro nuk ka mundur tu mbijetojë plagëve të marra.

“Më datë 18.06.2020, rreth orës 22:50, në Spitalin Rajonal Vlorë ka shkuar i dëmtuar nga një mjet prerës, shtetasi A. P., 25 vjeç, banues në Vlorë, i cili ka ndërruar jetë pak orë më vonë.” – njofton policia.

26-vjeçari ka qëndruar mbi 4 orë në sallën e operacionit, por mjekët s’kanë mundur të bëjnë dot gjë për ta shpëtuar.

Ai është goditur me thikë pranë zemrës dhe plagët kanë rezultuar fatale për jetën.

Ndërkohë, mëngjesin e sotëm (19 qershor) është kapur autori i dyshuar vrasjes së 26-vjeçarit.

Mësohet se ai është G. T., 15 vjeç, banues në Vlorë.

/DRONI.al

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje