Sarandë/Gjendet i pajetë një person, babai i një fëmije

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Mursi të Sarandës. Një 44-vjecar me inicialet A. K është gjetur i vetëvarur në banjë nga familjarët e tij, për arsye ende të panjohura.

Altin Korani prej 4 vitesh ishte banues ne fshatin Mursi, ku punonte ne nje firmë mermeresh.

Korani ishte i martuar per here te dyte dhe nga martesa e pare kishte nje femije. Policia ka nisur hetimet për shkaqet që e çuan drejt aktit ekstrem të vetëflijimit babain e një fëmije.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje