EMRI/Krimi nuk ndalet, vrasje mafioze në Elbasan

0Shares
0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjtje në Elbasan ku si pasojë e nje atentati ka humbur jetën Bujar Çela.

Autorë të kësaj ngjarje dyshohet të jenë më shumë se dy persona, ku sipas dëshmitarëve ishin të maskuar.

Ndaj viktimës është qëlluar me katër plumba. Ngjarja ka ndodhur para një lokali, në momentin që viktima ishte nisur për në punë, thane burime nga policia e Elbasanit.

Sipas informacioneve viktima është vellai i Talo Celes, person i shpallur në kërkim kombëtar dhe ndërkombëtar për grabitjen në Rinas në vitin 2019.

Ndërkohë pak kohe pas atentatit një makinë është gjetur e djegur në fshatin Murash të Elbasanit.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje