Në dhomën ku ndodhi krimi i rëndë, nëna e viktimës tregon tmerrin: Kunati e preu vajzën me thikë

Detaje të frikshme ka rrëfyer nena e viktimes se sotme ne Paskuqan,pas krimit te rende te ndodhur ne prani dhe te një 18-vjeçare.

Eredet Çapoku eshte personi i cili vrau kunatën e tij Enkeleda Çapokun në Paskuqan. Sipas rrëfimit të nënës së viktimës, ai ishte futur në banesë i dehur, pasi kishte shqyer derën dhe goditi fillimisht gruan me një levë pas qafe.

Më pas iu drejtua dhomës ku ishin nënë e bijë, dhe me një thikë, e ka masakruar Enkeledën para se ta godiste me levë dhe ta linte të pajetë

Për shkak të frikës, e reja kishte marrë edhe nënën të jetonte me të dhe vajzën 18-vjeçare. Bashkëshorti i saj ndodhet në burg, i dënuar me 10 vite për drogë. Këto më poshtë janë pamjet nga dhoma e gjumit ku ka ndodhur krimi.

*Pamjet BW

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje