FOTO/Vrau kunatën në sy të vajzës në Paskuqan, ja kush është autori

Eredet Çapoku eshte personi i cili vrau kunatën e tij Enkeleda Çapokun në Paskuqan.

Krimi paraparakisht dyshohet të ketë ndodhur për shkaqe familjare ndërkohë vrasja ndodhi pikërisht në sy të nënës dhe vajzës së 38- vjeçarit.

Por Eredet Çapoku është shpallur ne kerkim tashmë nga Policia.

vijon..

/DRONI.al/

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje