Tag: panik

FOTO/“Alarmi” për bombë, testimi i Policisë ngre në këmbë aeroportin e...

Një testim i Policisë së Shtetit mbi sistemin e sigurisë në Aeroportin Ndërkombëtar të Rinasit ka shkaktuar panik te stafi dhe pasagjerët. Fillimisht u raportua...

DETAJE/Çfarë tha ministri i brendshëm mbrëmë që u shkarkua sot nga...

Përkrahja e thirrjes së Presidentit Hashim Thaci për shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme, i ka kushtuar Agim Veliut. Kryeministri Kurti e shkarkoi numrin dy...

VIDEO/Flakët përfshijnë 4 katet e spitalit, çfarë e shkaktoi zjarrin në...

Një zjarr ka rënë në orët e para të mesnatës në Spitalin e Durrësit. Zjarri dhe tymi që përfshinë spitalin shënuan vetëm dëme materiale...

VIDEO/Momenti kur ndodh shpërthimi i fuqishëm në pikën e karburantit në...

Një shpërthim karburanti paraditen e sotme në Fier solli panik te qytetarët. Nga videot e para,  duket se shpërhimi ka qenë i fortë, ndërsa...

Tërmeti “shkund” Italinë, nisin evakuimet, panik tek qytetarët

Një tërmet me magnituë 4.0 të shkallës Rihter është shënuar në provincën e Catanzaro. Qytetaret e kanë përjetuar plot me ankth kete lekundje. Si pasojë...

Sizmologu qeteson Tiranen, por njerezit kthehen ne kafe por jo ne...

Sizmologu i njohur Rrapo Ormeni në një lidhje telefonike me “News 24” ka heehur serish poshte nje lajm te rreme qe caktonte oren e...

VIDEO&FOTO/ Lajmi i rreme, ja si eshte mbushur fusha te stadiumi...

Ka mjaftuar nje lajm i rreme per te nxjerre jashte banoret e Tiranes, Durresit e Elbasanit qe gjithsesi edhe pa kete lajm jane te...

VIDEO/Panik te pasagjerët në avion, tymi përfshin kabinën

Pasagjerët e një avioni të British Airways përjetuan momente tmerri pak minuta para se të uleshin në destinacionin e tyre në Spanjë. Tymi përfshiu...

FOTO/Korça zgjohet në panik, lëkundje të tjera tërmeti gjatë natës

Situata me tërmetet ka vazhduar në Korçë. Mësohet se lëkundjet e tërmetit  janë regjistruar edhe gjatë mbrëmjes. Brenda pak minutave janë regjistruar 4 lëkundje...

Lëkundje tërmeti në juglindje, banorët dalin jashtë banesave të tyre

Disa lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti janë ndjere mëngjesin e sotëm në rrethin e Korçës rreth orës 06:33 minuta. Tërmeti me magnitudë 5 ballë dhe thellësi 10...