VIDEO&FOTO/ Lajmi i rreme, ja si eshte mbushur fusha te stadiumi Selman Stermasi ne Tirane

Ka mjaftuar nje lajm i rreme per te nxjerre jashte banoret e Tiranes, Durresit e Elbasanit qe gjithsesi edhe pa kete lajm jane te frikesuar.

Me poshte jane pamje nga fusha jashte stadiumit Selman Stermasi ne Tirane ne iren 23.00 te se dieles.

Lajmit te rreme i ndikoi edhe vendimini qeverise per mbylljen e shkollave te henen.

Nderkaq Kryeministri Rama eshte perpjekur te qetesoje qytetaret e tmerruar.

“KY ESHTE NJE FAKENEËS KRIMINAL PER TE PERHAPUR PANIK DHE ÇDO IDIOT QE SHKRUAN PER PARASHIKIME TERMETESH THJESHT DUHET NEVERITUR😡”-shkruan Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje