Tag: lidhja

E papritur nga çifti i showbizit, nuk kanë bërë seks deri...

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë folur pa 'doreza', hapur dhe shumë të sinqertë. Ata janë një ndër çiftet më të përfolura të Showbizz....

Nuk flasin të njëjtën gjuhë, çifti bie në dashuri falë ‘Google...

Nuk është dëgjuar shpesh që një histori dashurie e tillë të ekzistojë për kaq gjatë. Por një çift që jeton në Londër dëshmon se...

Lidhje 2-vjeçare me MC Kreshën, këngëtarja më në fund ka një...

Në mediat rozë u përhap lajmi se këngëtarja Evi Reçi dhe MC Kresha janë në një lidhje dashurie prej 2 vjetësh dhe se të...

FOTO/Pas zyrtarizimit të lidhjes, Fatma surprizon Alfion me një dhuratë të...

Ata janë çifti më i ri i Showbizit shqiptar. Ndonëse e mbajtën të fshehtë për dy vite, tashmë ata dalin hapur së bashku ku...

VIDEO/Kejsi replikon me komentuesit, tregon a e ka falur tradhtinë e...

Kejsi, e dashura dhe e fejuara e Stresit, nuk e braktis atë, pavarësisht se të gjithë menduan se nuk do t'ia falte tradhtinë. Stresi, reperi...