Tag: lidhja

Loja 70 mln euro – Çfarë dinë shërbimet franceze për lidhjen...

Disa telefonata të bëra nga “Champs Elysee” drejt autoriteteve qeveritare shqiptare, sugjerojnë se qeveria franceze dhe shërbimet e sigurisë të këtij vendi, po kërkojnë...

FOTO/I vunë tritol në biznes dhe shtëpi, kush është biznesmeni nga...

Me heret ne raportuam për një shpërthim të ndodhur në biznesin dhe shtëpinë e një personi në Tiranë, fatmirësisht pa dëme. Por, duke iu referuar...

EMRI/U gjet në lokal me plumb në kokë, lidhja e viktimës...

Një tjetër vrasje në Shqiperi, këtë herë ne nje lokal në Lushnjë, ku pronari i saj u gjet pajetë ulur në karrige me një...

“Të ndalojnë kot”, Kejvina Kthella reagon për herë të parë ndaj...

Kejvina Kthjella u përfol se kishte kontakte të shumta, telefonata e mesazhe me Redjan Rrajën, personin që u arrestua nsi një nga autorët e ...

Pasi pranoi ndarjen, zbulohet kush është ish-deputeti që i ka vjedhur...

Thashethemeve për ndarjen, Rudina Dembacaj i vuri firmën teksa pranoi ne emision se kishte filluar procesin e divorcit me ish-bashkëshortin Aleks. Por, Rudina vijon te...

Detaje të reja, Kejvina përdorte supermakinën e ‘Darës’ së Krujës

Kejvina Kthjella është vajza e radhës nga Showbizz e cila ka lidhje me botën e krimit. Modelja është thirrur në Prokurori, ku është marrë...

FOTO/Reperi i njohur shqiptar gati për fejesë, zbulohet fotoja e parë...

Mc Kresha prej kohësh përflitet për një marrëdhënie në jetën e tij, por mediat nuk arritën asnjëherë të zbulonin pak më shumë rreth lidhjes...

DOSJA/Gjykata zbardh provat, ish-ministri Tahiri lidhje të ngushtë me Habilajt

Publikimi i dokumentit prej 140 faqesh me argumentimin e vendimit për ish-ministrin Tahiri, e riktheu këtë të fundit në vemendjen e mediave ditën e...

VIDEO/Këngëtarja më e pasur në botë pranon lidhjen e saj me...

Ata ndoshta nuk janë në qendër të vëmendjes shpesh, por Rihanna dhe Hassan Jameel janë bashkë. Rihanna rastësisht zbuloi se ajo dhe biznesmeni /...

VIDEO/Albi Nako dhe Alba flasin hapur për raportin mes tyre, arsyeja...

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë dy personazhet më të komentuar të showbiz-it. Prej disa kohësh janë përfolur për një lidhje të mundshme midis...