Pasi pranoi ndarjen, zbulohet kush është ish-deputeti që i ka vjedhur zemrën Rudina Dembacajt?

Ndaje

Thashethemeve për ndarjen, Rudina Dembacaj i vuri firmën teksa pranoi ne emision se kishte filluar procesin e divorcit me ish-bashkëshortin Aleks.

Por, Rudina vijon te jete ne qender te vemendjes, kjo dhe per shkak te thashethemeve se eshte ne nje lidhje me nje ish-deputet.

Sot “Prive.al” shkruan se Rudina ka përmendur emrin e tij në inagurimin e bar-it të saj. “Si fillim dua të falenderoj Markun që besoi tek unë”, janë fjalët e moderatores, që sipas “Prive.al”, i drejtohen ish-deputetit Mark Frroku.

Ende nuk dimë sesa i vërtetë është ky lajm e megjithatë, deri sa të reagojë vetë Rudina, ende nuk mund ta marrim për të mirqenë.

Ish-deputeti Frroku është baba i dy fëmijëve për të cilët kujdeset i vetëm, pasi vitin e kaluar bashkëshortja e tij ndërroi jetë si pasojë e një sëmundjeje të rëndë në moshën 35-vjeçare.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje