Tag: lidhja

“Janë marrë masa në emër të tyre”, Acromax fsheh kontratën me...

Acromax Media, e cila është akuzuar se censuron postime kritike ndaj qeverisë në mediat sociale, mohoi se punon për ndonjë parti politike, pavarësisht se më herët ata kishin...

FOTO/Pas bëri publike lidhjen e dashurisë, Rudina Dembacaj e pandarë nga...

Tashmë Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj nuk fshihen më as nga fotot paparacë, por as nga sytë e gjithë publikut. Aktorja ka postuar një tjetër...

FOTO/Ish-missi i Kosovës reagon pas lajmeve për miliarderin indian, shpjegon lidhjen...

Një media e njohur ne Kosove, diten e djeshme publikoi nje artikull lidhur me modelen dhe ish-missin e njohur Agnesa Vuthaj lidhur me lidhjen...

VIDEO/Mediat zbulojnë lidhjen e ish-miss Kosovës me miliarderin indian 23 vite...

“Magazina.al” ka zbuluar lidhjen e dashurisë së ish-missit Agnesa Vuthaj me biznesmenin nga India, Chetaan Sandesara. Magazina.al, ka mësuar se në krahët e Agnesës qëndron...

Modelja Trejsi Sejdini flet për herë të parë pas problemeve me...

“Miss Universe Albania”, Trejsi Sejdini, e njohur si “gangsterja e Elbasanit”, ka folur për herë të parë lidhur me thashethemet se i dashuri i...

DETAJE/Lidhja e Reçit me kryefamiljarin që vdiq nga tërmeti i 26...

Zbulohen detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në Rrëshen, aty ku mbeti i vrarë biznesmeni Kastriot Reçi. Ai u ekzekutua me...

Rudina Dembacaj zyrtarizon lidhjen, publikon fotot me ish-deputetin Mark Frroku

Moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka zyrtarizuar lidhjen me ish-deputetin, Mark Frroku. Pas shumë aludimeve në media, çifti ka zgjedhur më në fund...

DETAJE/E qëlluan me breshëri arme, lidhja e biznesmenit të ekzekutuar me...

Një biznesmen, pronar i një pike karburanti dhe restoranti është vrarë mbrëmë me armë zjarri rreth orës 23:32. 47-vjeçari Guxim Gjyriqi e kishte djalë...

Loja 70 mln euro – Çfarë dinë shërbimet franceze për lidhjen...

Disa telefonata të bëra nga “Champs Elysee” drejt autoriteteve qeveritare shqiptare, sugjerojnë se qeveria franceze dhe shërbimet e sigurisë të këtij vendi, po kërkojnë...

FOTO/I vunë tritol në biznes dhe shtëpi, kush është biznesmeni nga...

Me heret ne raportuam për një shpërthim të ndodhur në biznesin dhe shtëpinë e një personi në Tiranë, fatmirësisht pa dëme. Por, duke iu referuar...