Tag: lidhja

E mbante të fshehtë, më e bukura e Shqipërisë në lidhje...

Modelja dhe missi i njohur Adrola Dushi po shijon një romancë të re, të cilën ka preferuar ta mbajë larg syrit të mediave. Megjithëse nuk...

U përfol për një lidhje me zv.ministren Kuko, ambasadori Soreca reagon...

Para pak kohësh, u aludua fort dhe kishte media qe pretendonin me bindje te madhe se ambasadori Luigi Soreca kishte lidhje me një zyrtare...

Publikohen fotot intime mes këngëtarit të njohur dhe modeles Delijorgji

Ka disa kohë që Alban Ramosaj pretendohet se eshte ne lidhje dashurie me modelen Kleoniki Delijorgji. Fansat kanë ngritur aludime pas fotove provokuese te dyshes...

FOTO/Rudina Dembacaj pozon për herë të parë me fëmijët e Mark...

Rudina Dembacaj ka hedhur hapa me tutje, persa i perket marredhenies me Mark Frrokun, ish-deputetin e njohur. Ajo së fundmi, eshte pare ne shoqerine e...

FOTO/Deklarata me thumba, ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj reagon pas zyrtarizimit të...

Ndarja e bujshme e Rudina Dembacajt me ish-bashkeshortin e saj nuk solli as inat dhe as urrejtje mes të dyve. Dyshja pranuan se ishin...

“Janë marrë masa në emër të tyre”, Acromax fsheh kontratën me...

Acromax Media, e cila është akuzuar se censuron postime kritike ndaj qeverisë në mediat sociale, mohoi se punon për ndonjë parti politike, pavarësisht se më herët ata kishin...

FOTO/Pas bëri publike lidhjen e dashurisë, Rudina Dembacaj e pandarë nga...

Tashmë Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj nuk fshihen më as nga fotot paparacë, por as nga sytë e gjithë publikut. Aktorja ka postuar një tjetër...

FOTO/Ish-missi i Kosovës reagon pas lajmeve për miliarderin indian, shpjegon lidhjen...

Një media e njohur ne Kosove, diten e djeshme publikoi nje artikull lidhur me modelen dhe ish-missin e njohur Agnesa Vuthaj lidhur me lidhjen...

VIDEO/Mediat zbulojnë lidhjen e ish-miss Kosovës me miliarderin indian 23 vite...

“Magazina.al” ka zbuluar lidhjen e dashurisë së ish-missit Agnesa Vuthaj me biznesmenin nga India, Chetaan Sandesara. Magazina.al, ka mësuar se në krahët e Agnesës qëndron...

Modelja Trejsi Sejdini flet për herë të parë pas problemeve me...

“Miss Universe Albania”, Trejsi Sejdini, e njohur si “gangsterja e Elbasanit”, ka folur për herë të parë lidhur me thashethemet se i dashuri i...