Tag: lidhja

FOTO/Nuk durojnë dot më, Romeo dhe Jonida publikojnë foton e parë...

Eshtë hedhur fotoja e parë zyrtare mes të dyve, që i vë pikën i-së, duke na siguruar se ata janë bashkë. Prej disa kohësh...

FOTO/E mban të fshehtë, zbulohet partnerja e Drini Zeqos: Dyshja kapen...

Edhe Drini Zeqo, spikeri simpatik i lajmeve, ka preferuar që jetën e tij private të mos e bëjë publike dhe të jetë ne qendër...

FOTO/Ish-banorja e BB në një lidhje tjetër, merr propozimin me unazë...

Jeta vazhdon dhe pas shumë eksperiencave të mira, gjithmonë duhet parë me optimizëm. Kete gje ka bere ish-banorja e BB, Xheni, e cila u...

Armina flet hapur: Ju tregoj si i kam raportet me Sali...

Armina Mevlani njihet gjerësisht jo vetëm për blogun e saj dhe aktivitetit në rrjete sociale, por edhe për lidhjen e saj me djalin e...

FOTO/I dashuri i ri i bën qejfin Duas, ja çfarë bën...

Pas ndarjes nga i dashuri i parë, Dua filloi një tjetër romancë me modelin e njohur Anvar Hadid. Sikurse dhe Isaac dhe  Anvar është...

Përfundon dhe martesa e dytë? Inva Mula drejt ndarjes nga bashkëshorti

Pas 11 vitesh histori dashurie me biznesmenin nga Kosova, Hetem Ramadani, sopranoja e njohur Inva Mula duket se i ka dhënë fund edhe historisë...

U kap mat në pishinë me aktorin, reagon për herë të...

Pas videos ku shihej e përqafuar në krahët e aktorit Romeo Veshaj,  nuk na lindën me dyshime se çifti më i ri i Showbizz-it...

VIDEO/Zbulohet lidhja, Jonida Maliqi kapet mat duke u puthur me Romeo...

Prej disa muajsh përflitet për një lidhje mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj. Jonida dhe Romeo Veshaj nuk kanë folur kurrë në lidhje...

FOTO/Provat e dashurisë së vërtetë, Keisi Lushaj mezi e pret të...

Lidhja e tyre në distancë ka treguar se mund të kalojë çdo barrierë dhe vështirësi. Keisi e ka treguar prej kohësh se është e...

Në lidhje me Albi Nakon? Alba tregon më në fund të...

Alba Hoxha ka sqaruar më në fund opinionin publik lidhur me marrëdhënien e përfolur me koreografin Albi Nako. Prej kohësh është përfolur se balerina është...