FOTO/Pas zyrtarizimit të lidhjes, Fatma surprizon Alfion me një dhuratë të veçantë

Ndaje

Ata janë çifti më i ri i Showbizit shqiptar. Ndonëse e mbajtën të fshehtë për dy vite, tashmë ata dalin hapur së bashku ku nuk mungojnë as gjestet romantike mes tyre.

Fatma Methasani, moderatorja e INTV është në një lidhje dashurie me shefin e kuzhinës  Alfio Rrotani. Këtë herë, moderatorja ka menduar ta surprizojë të dashurin e saj me një dhuratë që çdo mashkull do e dëshironte.

Fatma i ka dhuruar një motor sportiv që mesa duket i ka rrëmbyer zemrën menjëherë Alfios.

Në foton e postuar në Instagram Alfio duket shumë i lumtur teksa pozon krahas motorit të ri dhe falenderon Fatmën për dhuratën: “S’kam faj unë që të thërras ‘drita e syve t’mi’ … Të dua”, shkruan ai në rrjetet sociale.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje