Lidhje 2-vjeçare me MC Kreshën, këngëtarja më në fund ka një përgjigje

Ndaje

Në mediat rozë u përhap lajmi se këngëtarja Evi Reçi dhe MC Kresha janë në një lidhje dashurie prej 2 vjetësh dhe se të dy e kishin mbajtur të fshehur.

Në media thuhej se çifti dhe pse në distancë kishin arritur t’i mbijetonin lidhjes sepse Evi Reçi ka nisur karrierën në Itali ndërsa Kresha është me koncerte dhe është gjithmonë në lëvizje.

Menjëherë pas këtij lajmi, ka reaguar këngëtarja Evi Reçi.  Këngëtarja e ka mohuar lidhjen me MC Kreshën.

Por e kontaktuar nga Blitz.al këngëtarja Evi Reçi është shprehur se:

“Është një tmerr ajo që po lexoj në portale, kjo që  thuhet nuk është aspak e vërtetë”.  E në fakt nuk është hera e parë që janë aluduar lidhje të tilla mes artistësh dhe me siguri kjo nuk do të jetë as hera e fundit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje